Активісти, сміття та влада

Сьогодні, 14.09.17, в міськвиконкомі відбулась зустріч громадських активістів ГО «Світла Вотчина», міського депутата А.Малицького  з Заступником міського голови з питань  ЖКХ Дмитришиним Д.Д з приводу благоустрою в м.Світловодськ.

Громадські активісти, попередньо до зустрічі, підготували декілька болючих питань щодо порядку в нашому місті. Питання стосувались встановлення, оновлення, ремонту урн, а також їх прибирання.

Нерегулярне прибирання урн, їх стан або взагалі їх відсутність, на думку активістів, є основною причиною засміченості міста. Дійсно, навіть у центрі міста, біля адміністративного будинку, становище урн залишає бажати кращого, що вже казати про інші частини міста.

Дмитришин Д.Д вислухав і погодився з позицією активістів, він також висловив своє бачення даної ситуації. Дійшовши спільної згоди, було вирішено подати активістами  схему розміщення урн по місту. Щодо питання з їх прибиранням сторони погодилися про відсутність дієвої системи, та намітили два варіанти розв’язання проблеми. З боку активістів було запропоновано делегувати прибирання урн з частиною фінансування  ЖЕКам, силами двірників. Інший варіант був запропонований посадовцем – передати ці функції відновлюваному «Зеленому господарству».

З метою дієвого адміністрування порушень в частині благоустрою Дмитришин Д.Д запропонував  створити  посаду  інспектора з цього питання, і також пообіцяв висунути це питання на сесії.

В ході зустрічі був  піднятий  ряд цікавих моментів з приводу яких, та контролю виконання намічених планів,  вирішили повторно зібратись наступного тижня.

 

Добавить комментарий