Безпритульні тварини! Суспільний діалог.

Запрошуємо депутатів, представників політичних партій, громадськість, волонтерів, держслужбовців на збори за темою: «Безпритульні тварини, способи вирішення проблеми». НА цю зустріч запрошено очільника міського ЖКГ. В форматі обговорення планується заслухати волонтерів з питань захисту тварин, очільника управління ЖКГ, активістів і виробити низку заходів і впровадити в життя програму по цивілізованій протидії збільшення кількості безпритульних тварин. Участь у зустрічі підтвердили представники Народного Контролю, Радикальної партії, партії Воля та партії Свобода. Захід відбудеться о 18:00 01.12.2015 в будівлі колишнього Кінотеатру ім. Шевченко, на другому поверсі. Телефон для довідок: 098 855 73 51 та 095 222 62 40 Михайло.

40c9708441

4 thoughts on “Безпритульні тварини! Суспільний діалог.”

  1. Согласен с Olga Kapitan. Бродячим собакам не место в городе. Главной ценностью является человеческая жизнь (Конституция, ст. 3). Собаки мешают.

  2. Ты считаешь, что если власть будет аморально действовать и убивать всех подряд собак (в том числе и невиннных), то для тебя как человека будет добро делать? И в чем виноваты собаки, если их плохие хозяева выгнали с дому? В Европе тюрьма за такое. Собака друг человека и даже на фронте собаки часто спасали людей, бездомные — героев АТО. Постыдись такое писать. В тех странах где к животным относятся гуманно как к людям, там и к людям в сто раз лучше чем у нас. А там где так как ты говоришь — собакам не место всех убить, то там и людей убивает власть…быстро или медленно убивает (как у нас) это не играет роли. Как вам это втокмачить идиотам тупым? Суть в беззаконии а не в собаках…Будет власть заботится о животных — будет и о тебе, не будет о животных — и на тебя наплюёт

  3. Сірожа, поцілуй своїх собак в дупу. Хто їх вигоняє? ХТО?!!!! А я тобі скажу хто…. 1. Шлюз — розплідник безпритульних собак, які (читай уважно) розмножуються в посадках. 2. Гідрометеостанція — розплідник безпритульних собак, які (читай уважно) розмножуються в комсомольському парку. 3. Гаражі — розплідник безпритульних собак, яких (читай уважно) підкормлюють хазяйни гаражів і кооперативів і там вони і розмножуються. 4. Сєрдобольні бабці, собачатники, які не можуть створити сім’ю, бо їх тільки собачки люблять — підкормлюють, чим створюють умови для їх виживання і розмноження. Тільки в цьому році в районі автостанції було народжено цуценят в комс. парку 2 виводка по 7-8 шт, в лісі по Єгорова район стежки на міський пляж 5 цуциків і це тільки те що бачив я особисто, а по місту ще не один такий випадок. Потім вони зростають, стають шукати їжу і збиваються в зграї. Кидати заклики на владу немає сенсу, робилося це неодноразово на протязі 2-х років. Треба вирішувати ситуацію координально вже в тому році. А ти Сірожа якщо такий собаколюб, то створи притулок і стань його директором, а не звинувачуй всіх навколо себе в тому, що вони погані бо їм не нравиться що їх собаки кусають. З приводу вакцини від сказу, в ветаптеках то для тварин, а не людей, а для людей дійсно її немає, вона на перереєстрації. І якщо Сірожа ти вважаєш, що краще вбити дитину, жінку, бабцю, вагітну жінку за допомогою собак, а не попередити це і ліквідувати тварину, яка є загрозою, то тобі не місце в суспільстві, їдь жити до лісу і вий з вовками.

Добавить комментарий