Чи можна захистити свою гідність в негідний спосіб?

В ході журналістського росслідування доводиться стикатися з такими речами, що навіть не знаю як і коментувати.

Після  публікацій моїх оціночних суджень у моему особистому Блозі  пан Медяник вирішив звернутися до поліцї з приводу порушення його честі, гідності та ділової репутації. І начебто має право, і я зовсім не проти з’ясувати наші відносини в суді, як це передбачено Законом. Тим більше, що мною витримані всі норми Цивільного кодексу.

Але ж до чого тут поліція (ці справи вирішуються в суді) і тим більш Депутатське звернення?

Так, саме з Депутатським зверненням звернувся по поліції депутат для вирішення ОСОБИСТОЇ справи.

IMG_20160427_104704

Згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст.8 п.2, депутат не має права використовувати депутатський мандат в особистих інтересах.

При вирішення питання про можливе порушення його честі та гідності він звертається до поліції не з заявою від громадянина, де може вказувати, що він є депутатом, а з депутатським зверненням, що є застосуванням повноважень з метою отримання неправомірних переваг та пільг.

Оскілки час реагування правоохоронних органів на скаргу (заяву) пересічного громадянина більше ніж на депутатське звернення, Медяник Олег Григорович використовуючи свої депутатські повноваження одержує неправомірну вигоду (переваги, пільги), і його дії підпадають під Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» ст. 1 та ст. 4.

Відповідні заяви від мене  направлені в Антикорупційне Бюро, СБУ, Урядовий Портал. Я офіційно звертаюсь до Партії «ГР»Народний контроль» з  проханням взяти розгляд цієї справи під контроль.

Особисто я, як журналіст, який веде журналістське росслідування згідно редакційного завдання, розцінюю всю цю еквілібрістіку з депутатським запитом, залучанням поліції, допитом і без того заляканих людей, чіпляння до мого чоловіка (який також є журналістом) в соцмережах, як психологичний тиск та перешкоджання роботі журналіста. Відповідні заяви від мене та чоловіка вже зареєстровани в поліції.

 

Іріда Дубовик

 

One thought on “Чи можна захистити свою гідність в негідний спосіб?”

  1. Уведомление: bahis siteleri

Добавить комментарий