Демократія в дії, чи силове захоплення влади?

Хочу поділиться враженнями від першої частини сесії Світловодської міської Ради від 21.03.2017р.

При всій моїй повазі до воїнів АТО, честь їм та шана. Дуже похвально, що вони підключилися до громадської діяльності та бажають приймати активну участь в процесах життєзабезпечення громади міста. Але, те що відбулося вчора на сесії Світловодської міської Ради, не можу розцінювати інакше, як силовим тиском на органи місцевого самоврядування і перешкоджанням діям депутатів місцевої ради. Такі дії підпадають під  деякі статті КК України, за які передбачені покарання в вигляді штрафів або позбавлення волі.

Але все це відбувалося за згодою головуючого на сесії мера міста. А як зазначив секретар Ради, і по його сценарію. Та і його дії в одних випадках, та бездіяльність в інших на свій россуд, вважаю, що теж можливо кваліфікувати, як перешкоджання депутатської діяльності. Я маю на увазі постановку на голосування пропозицій від депутатів «вигідних» та «не вигідних» меру. Така поведінка більше схожа на деспотію та диктатуру…

Вважаю, що в таких випадках, а вони вже траплялися в сесійній залі, необхідно негайно припиняти проведення сесії до відновлення порядку. Як це зробили нещодавно в Верховній Раді.

До чого ми прийшли. Навіть начальник поліції абсолютно ніяк не відреагував на такі події.

Такі дії, це не демократія. Це – балаган! Що ж виходить, деяким громадянам, для вирішення своїх  якихось проблем, необхідно просто піти і натиснути на депутатів та владу? А навіщо тоді всі ці ігри в вибори, в демократію? За яким принципом ви хочете будувати суспільство?…

 

 

P.S. Мене найбільше у всій цій історії обурили слова АТОшніка на трибуні, коли він підняв питання про пільговий проїзд в транспорті. Мовляв, щоб всі пенсіонери знали, що якщо він зайшов в маршрутку, то він користується пільгами в першу чергу, а не старі, що дали їм життя і виховали їх. У цьому вся суть їхніх вимог. Домогтися в першу чергу обіцяних «відкупних» від держави за їх участь у війні. Я не приймаю зараз до уваги взагалі, тему пільгових перевезень. Вона заслуговує на окрему розмову.

One thought on “Демократія в дії, чи силове захоплення влади?”

  1. Уведомление: sportotobet

Добавить комментарий