Інформаційний лист для жителів с. Подорожнього

uvaga

 

23 липня 2016 р. відбулися збори громадян за місцем проживання.

Зареєстровано учасників зборів 110 чоловік. На зборах прийняли таке рішення:

відмовитися від об’єднань з іншими територіальними громадами до того моменту, поки громада с. Подорожнього не набуде статусу «юридичне лице публічного права».

Цей статус – важливий документ громади. Він узаконює громаду, як власника всого майна, що знаходиться на її території, тобто землі, лісів, ставків, рухомого і нерухомого майна, грошових коштів та іншої комунальної власності.

До цього часу, 25 років незалежності України, ми були віртуальними власниками без власності. Тому без нашого дозволу роздавалися землі громади, як в межах, так і за межами населеного пункту, вирубувались і продовжують вирубуватися ліси, оформлялися договори аренди ставків на 49 років, продавалося наше майно (наприклад, будівля садочка, контора, тощо). Зупинити грабіж громади можна лише одним шляхом – узаконити себе як власника, тобто зареєструватися як «юридичне лице публічного права» та провести інвентаризацію всього комунального майна громади.

Як це зробити? Поставити свій підпис в підписному листі та підтримати рішення зборів громадян від 23 липня 2016 року. Більшість голосів громади «50 % + 1 голос» надасть рішенню зборів законної сили.

Це дасть змогу здійснювати подальші кроки, розробити Статут громади, затвердити його на загальних зборах, пройти процедуру реєстрації, як юридичного лиця, оголосити себе власниками всього майна, що знаходиться на території громади, створити новий виконавчий орган, обрати голову громади, не чекаючи дозволу зверху.

Тільки після узаконення своїх прав можна буде говорити про об’єднання з іншими громадами, якщо воно буде нам потрібно. Маючи паспорт, громадянин сам вирішує свою долю: де навчатись, з ким одружуватися, де жити, чим займатися, як відпочивати. Без паспорту – ти не громадянин, а людина без прав. Статус юридичного лиця – це той самий «паспорт», що забезпечує права громади. Не маючи цього статусу за нас і надалі вирішуватимуть с ким об’єднуватися, де створювати освітній округ, кому надавати в аренду землі, ставки, куди направляти кошти від продажу деревини і т.д..

Допоможіть нам зупинити це свавілля! Ми такі ж подорожани як і ви. Не жаліємо свого часу, сил і розуму, аби добитися права самостійно вирішувати свою долю. Разом ми – сила, яку нікому не зупинити!

Добавить комментарий