Коли беззаконня стає законом — супротив стає обов’язком (В. Чміленко)

moses_calfХто це і коли вирішив, що саме великий бізнес нам допоможе вилізти  із злиднів? Чому мер, а за ним і інші можновладці, як мантру нам повторюють про необхідність заплющувати очі на порушення Закону, заради розвитку цього самого великого бізнесу? Чому заради нього ми повинні нехтувати своїми правами та потребами? Що це за Золоте теля, якому ми всі раптом повинні вклонитися?  Згадайте цю Біблейську історію, побачете чим там все закінчілося.

Шановні, у бізнеса апріорі є одна єдина мета — примноження капіталу. Все!

Це не добре і не не погано, це аксіома. Бізнесмен використовує  робочу силу, та громадські ресурси за для особистого збагатчення, за це платить заробітню плату та податки. Але при всьму цьому він, зобов’язан діяти в рамках чинного законодавства, як будь яка людина. Тому  аргумент «Он же дает рабочие места и платит налоги» зовсім не дає індульгенцію на порушення будь якого Закону, чи то стаття Конституції, чи то правила дорожньго руху.

Закони, якими б вони не були для того і існують, щоб регулювати життя суспільства. І варто зазначити, що не на стількі вже вони і погані, але ж діяти вони повинні для всіх однаково.

Не можна дозволяти труїти все навкруги навіть заради кількох тисяч податків. Маю велике бажання дізнатися заради якої сумми наші контролюючі органи закривають очі на порушення низки законів, наказів та нормативних актів на Москоскій горі. Дуже цікаво дізнатися за скільки вони продали мое здоров’я,  здоров’я моїх дітей, здоров’я відпочиваючих на туристичних базах людей, життя тварин. Адже якщо б виконувався Наказ МОЗу  №1  від 1998р.  на півострові взагалі б  не піднімалося питання про єкологічний стан.  Не можуть  представники органів, на які покладана відповідальність за виконання цього наказу, замість того, щоб виконувати свої обов’язки, вмовляти мене домовитися!!! з Медяником про те, яким чином ми всі разом будемо порушувати законодавство. НЕ ВМОВИТЕ!

Мене обурює, коли місцева влада  переконує активістів не заважати фурам їхати містом. Людей, які з року в рік чують що грошей в бюджеті нема ні на що, змушують кинути під колеса Бізнесу навіть ті дороги, що лишилися. А в наступному році знову будуть заощаджувати на освіті,  на лікарні і хизуватися залатаними дірками вже й на цих дорогах. Скільки штраф? 255 грн.? То нехай цей Бізнес сплачує проїзд кожної фури під кожний знак в повному обсязі. І не в держбюджет, а на рахунок цих доріг. Хоч буде за що ремонтувати.

Не великий бізнес нас врятує, а дбайливе відношення до того що маємо і дотримування існуючих законів суспільства, якими б вони не були, кожною людиною, незалежно від її віку, статусу і фінансових можливостей. Поки ми не наведемо лад з тим що є, нічого путнього ми побудувати не зможемо.

 

Нехай вислів героя Небесної сотні Віктора Чмиленко буде нам заповітом

«Коли беззаконня стає законом — супротив стає обов’язком»

 

Іріда Дубовик

Добавить комментарий