Минуле як тягар, або як опора

СвітловодськМало хто знає, але в нашому місті продовжує свою працю топонімічна комісія. Ця комісія займається питаннями перейменування вулиць та районів міста. Спочатку робота велася  на патріотичних заставах, але на сьогоднішній день і в рамках закону України по декомунізації.

Дехто проти роботи цієї комісії, бо вважають що не час займатися цим зараз, бо є більш нагальні питання: «Де працювати мешканцям міста?», «За які кошти годувати сім’ї?», «Як підтримати наших бійців, воюючих в Зоні бойових дій?» і так далі.

Дехто вважає що в назвах прописана наша історія, і яка б вона не була, ми не повинні цуратися її.

Багато хто взагалі впевнений, що кошти, які будуть витрачені на перейменування, краще б запустили на потреби міста — облагороджування вулиць, доріг та інше.

Але ж фінансово це коштуватиме копійки. Економічна складова, потребує кошти лише на заміну табличок в місті (копійки для бюджету), і не бере жодної гривні з гаманця містян, і не занадто обтяжують підприємства — виготовлення кутових штампів, якщо вони ними користуються, та внесення змін в статутні документи. І все. Інші операції по зміні адреси в паспортах, та документах містян, відбуваються по бажанню або потребі, взагалі безкоштовно.

Також хотілось би нагадати, що багато речей впливаючи на нашу підсвідомість, так чи інакше будують наше життя.

Дев’яносто відсотків інформації людиною засвоюється через саме боковий зір, через те, що майже непомітно оточує кожну мить.

Організм кожної людині змінюється на всі сто відсотків кожні сім років. За цей час відбувається повна заміна всіх клітин людського тіла. І тільки настрій та інформаційна спрямованість самої людини, дає програму подальшого або розвитку, або старіння організму. Ми самі, своєю підсвідомістю, будуємо як своє здорове життя, так і свої болячки. А людська підсвідомість має залежність від колективного несвідомого. Неможливо бути здоровим живучи на вулиці, яка носить ім’я людини, причетної до знищення частини твого народу в минулому. Чому? Та тому, що колективне несвідоме, постійно пробуджує страх, біль, та відчай закатованих людей. Уявіть яку програму закладає наша підсвідомість за час будування нових клітин, знаходячись в полі негативних маркерів. Зрозуміло, що перейменування вулиць та районів нашого міста, миттєво не змінить світогляд людини. І водночас не дасть вказівку підсвідомості на омолодження та оздоровлення організмів містян. Але безумовно зітре негативні маркери які підсвідомо затримують або перевертають ці процеси.

Далі торкнемося психологічного настрою, який безпосередньо впливає на поточні дії людини.  А саме думки — «Молоде, нерозвинене місто», «Вулиці, назви яких не мають до нас ніякого відношення, а славлять чужі краї», «Нічого гарного тут ніколи не було» не спонукають до можливості розвитку в рідному місті. Змушуючи людину зупинятись понуривши голову, коли до успіху можливо залишалось не більше ніж пів кроку. В той час як інші думки – «Моєму місту більш ніж 800 років», «Вулиці мають назви нашої славної історії», «На нашій землі відбувалися великі та славетні події», змушують діяти всупереч обставинам, спираючись на велике, та дійсно, фундаментальне минуле пращурів, яки дали нам життя й змогли передати через усі перепони нашу вотчину для нас.

Дерево яке має сильне коріння важче вирвати з ґрунту, або повалити його. Також набагато важче зломити людину, або спонукати її на негатив, якщо вона спирається на своїх славних пращурів (православ’я), та багатовікову історію свого краю. Багато хто з Світловодчан пам’ятає, що попередник міста Світловодськ – Крилов, пізніше Новогіоргіївськ, вже в 1616 році мав Магдебурзьке право, як одне з передових міст в світі? Історію міста визначають не місцевина, де воно було побудоване (нині затоплено), і не будинки, які перебудовувалися поколіннями, а саме люди, які в ньому існували, і наповнювали його життям, і нащадки яких згодом були переселені на місце сучасного Світловодська. Світловодськ це не молоде місто яке побудоване на пустирі, а це фактично – Крилов. Місто, яке згадується ще з часів київських князів (письмово 1190 р. «Київська літопис»), де люди займалися критим ловом тварин (накритими ямами). Це якщо навіть не згадувати про ще більш давнішні археологічні культури, які існували в наших краях (Чорноліської (скифський могильники (Новый город) та кургани наколо міста) XII/X — середина VIII ст. до н.е, Пеньківської V-VII ст. н.е.). І ці знання надають впевненості, в тому що наші пращури жили гідно, пройшовши такий довгий шлях, й ми можемо жити відповідно. Й світловодчани не шукатимуть «старших братів» для «підказки» як діяти, а почнуть відновлюватися своїм розумом, на своєму корінні.

Також можна згадати й про енергетичний фон, який наповнює негативною складовою життя. Важко проявитися героєм, чи просто порядною людиною, коли виріс на вулиці з ім’ям ката.

Та багато багато чого іншого, що по краплі, але знищує нас, та наших нащадків.

Вбираючі ці краплини, ми потроху змінюємо своє майбутьнє й всі разом йдемо до розвитку.

30 thoughts on “Минуле як тягар, або як опора”

 1. Уведомление: gavetips kjæreste han
 2. Уведомление: ditt apotek jessheim
 3. Уведомление: pantoufle polaire femme
 4. Уведомление: trend alert bolsas para hacer mercado
 5. Уведомление: années 20 costume
 6. Уведомление: bijela leća urad dal farma farma
 7. Уведомление: under armour padded coat
 8. Уведомление: tommy hilfiger purses on ebay
 9. Уведомление: silver kavaj byxor strlk xxl
 10. Уведомление: via vai sneakers dames sale
 11. Уведомление: maillot de piscine speedo
 12. Уведомление: rampersy dla niemowląt piesek
 13. Уведомление: bolsa para botas

Добавить комментарий