Перейменування вулиць

images (1)Шановні Світловодці!

Виконавчий комітет Світловодської міської ради інформує про те, що на черговому засіданні топонімічної комісії було розглянуто широкий спектр питань з найменувань та перейменувань об’єктів міського середовища, які були ініційовані міськими громадськими організаціями, профспілковими комітетами, трудовими колективами та пересічними мешканцями Світловодська.

Відповідно до вимог процедури перейменувань, визначеної Інститутом Національної Пам’яті України та протоколу засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Світловодської міської ради прийнято рішення оприлюднити інформацію по запланованим змінам назв об’єктів міського середовища та заходам з увіковічення видатних діячів, подій тощо, а саме:

  1. Перейменування вул. Ілліча на вул. А. Ільїна;
  2. Перейменування вул. Тельмана або вул. Чубаря на вул. ім. А.М.Тузовського;
  3. Найменування центральної алеї Приморського скверу (від перехрестя вул. Єгорова та вул. Приморської до пам’ятника невідомому солдату «Вічний вогонь») на честь Пам’яті Героїв України;
  4. Встановлення на будівлі ЗОШ№10 меморіальної дошки на честь загиблого захисника України А. Ільїна;
  5. Залучення громадськості до визначення з назвами вулиць у новому житловому масиві, який створюється з метою надання учасникам АТО земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків. (перелік назв для визначення буде оприлюднено додатково).

 

Додатково звертаємо Вашу увагу на те, що позиція мешканців Світловодська по піднятим питанням буде опрацьована та узагальнена під час громадських слухань, дату та час проведення яких буде повідомлено додатково але не раніше одного місяця з моменту оприлюднення намірів щодо найменування, перейменування об’єктів міського середовища.  Резолюція громадських слухань буде внесена на розгляд Світловодської міської ради для прийняття остаточного рішення.

Також, з метою уникнення непорозумінь та конфліктів серед населення через брак інформації щодо процесу зміни назв, Ви можете звернутись до міськвиконкому за роз’ясненнями з відповідним письмовим запитом на ім’я міського голови.

One thought on “Перейменування вулиць”

  1. А куда делись все комментарии? Канули в черную дыру по имени «свобида слива»? 🙂

Добавить комментарий