Переможні кроки

Перший відкритий інтелектуальний марафон Світловодська

9 грудня на базі ЦДЮТ відбувся вже другий в цьому навчальному році «Інтелектуальний марафон». Цього разу було зроблено ряд змін у форматі та організації змагань. Детальніше про них:

Найсуттєвіша зміна – залучення нових учасників. Вперше в історії змагань у них брали участь студенти Політехнічного коледжу. Вони сформували 3 команди, які протистояли шкільним командам призерам: другій, четвертій та десятій школі. Це надзвичайно важливий крок у розвитку інтелектуальних ігор у нашому місті. По-перше, це допоможе популяризації таких заходів серед молоді Світловодська. По-друге, такий формат пожвавлює та загострює боротьбу за перемогу, дає змогу в ігровому форматі порівняти рівень знань школярів та студентів, таким чином мотивуючи їх до отримання нових знань.

Оголошення проміжних результатів теж пожвавили гру. Тричі за гру після кожних 8 запитань команди взнавали кількість своїх балів та положення у рейтингу. Такий крок підігріває атмосферу змагань, і, можливо, наступним кроком треба буде пожертвувати кількома питаннями, щоб після кожного запитання оголошувати результати і цікаві версії відповідей.

Музичний супровід «Інтелектуального марафону», здається, зазнав найрадикальніших змін. На відміну від попередніх «марафонів» цей порадував різноманіттям музичних пауз. Присутні почули і народну українську пісню, і сучасні пісні з власним гітарним супроводом, і запальні рок-хіти англійською у виконанні шестирічного «хлопчика-героя» Михайла Кобилкіна.

Перший відкритий інтелектуальний марафон Світловодська - Михайло Кобилкін

Та повернімось власне до змагань. Інтрига зберігалась до останнього запитання: змінювалися лідери, іноді на питання відповідала лише одна команда і, звичайно, усім хотілося перемогти. І цього разу не обійшлося без додаткових запитань: одна із команд коледжу поступилася другим місцем десятій школі саме під час них. Команда четвертої школи, що посіла перше місце, відірвалась від переслідувачів всього на 1 бал. Призери були нагородженні грамотами та солодощами, а переможці отримали перехідний кубок-булаву.

Багато позитивних зрушень ми побачили у цьому заході. Але про одне я ще не згадав. У своїй статті про минулий «Інтелектуальний марафон» я вказав на деякі його недоліки. І хоч стаття викликала бурхливу захисну реакцію, мої зауваження були прийняті і втілені організаторами змагань. Це не тільки перемога для інтелектуальних ігор, а і суттєвий громадський здобуток.

Перший відкритий інтелектуальний марафон Світловодська - переможці змагань

Добавить комментарий