Перший заступник міського голови Світловодська виявився корупціонером!

Гайдабур Олексій Миколайович

Затверджений сесією перший заступник міського голови Світловодська виявився корупціонером.

Гайдабур Олексій Миколайович
Гайдабур Олексій Миколайович

Прізвище, ім’я, по батькові: Гайдабур Олексій Миколайович

Місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення: КП «Экология-Н”. директор.
Статті кодексів: Кримінальний кодекс України. Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення: 2011-09-20
Номер судового рішення:

Склад злочину: Одержання службовою особою, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь-якої дії з використанням наданої йому службового становища

Покарання: Гайдабура Олексія Миколайовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу в сумі 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності строком на 1 рік. Повідомляє нам сайт webeffector.com.ua.

Тепер в мене, як у людини, яка пройшла достатньо співбесід в серйозних компаніях, виникло питання. Як він пройшов перевірку на судимість? Я не хочу критикувати мера чи посадовців. Вони самі собі зробили клопіт, такою неуважністю. На помилку має право кожен. Сподіваємось, що ці прорахунки приведуть мера до думки про створення конкурсної комісії, щодо підбору кандидатур на всі посади. Я впевнений, що якби працювала така комісія і був оголошений всебічно конкурс на посаду, то цей факт зясували б набагато раніше. А таким чином, цей прикрий випадок кинув тінь, на всіх можновладців міста — на виконком і на депутатський корпус, який затверджував кандидатуру. З вірою у майбутнє, прошу мера замислитись над пропозицією активістів міста і стати на шлях відкритих конкурсів, тендерів і широкого залучення громади в процеси повязані з життям міста. Я вже давно пропоную почати писати стратегію розвитку міста. Цю ідею декларувала на виборах команда НК. Цю ідею підтримують громадські активісти. Це перший крок до того, щоби обєднати місто навколо спільної мети!

3 thoughts on “Перший заступник міського голови Світловодська виявився корупціонером!”

  1. Уведомление: κουμπώματα τρούκ saten

Добавить комментарий