Пікет поліції 20.04.2016 з приводу вбивства правозахисника В.Куцевіча!

5t6r1HjoAEMЩойно з пікету.

Враження. Враження просто сумні. До нас вийшов судмедексперт і почав запевняти про те, що насильницької смерті не було. Я офіційно як блогер запрошую його на інтерв’ю на Громадськом телебаченні Світловодська. Я пропоную в деталях його ознайомити громаду з тонкостями його роботи. Виходячи з того, що судмедесперт взагалі не зрозумів серйозності ситуації в яку попав, або просто він впевнений в своїй безкарності, я закликаю до притягнення його до кримінальної відповідальності! Крапка.

Нач. поліції міста Світловодськ Гулий А. запевнив що справа відкрита і зареєстрована. А висновки вбивство чи не вбивство вони робили з висновків судмедексперта. В мене питання, чому до сдмедексперта приставлений слідчий і не ховаючись під час мітингу він давав якісь вказівки чи інструктував судмедексперта? Чому на мою пропозицію в цей момент, коли я це побачив не було покликано слідчого до громади, як я це запропонував?Питання номер раз: чому поліція відкрито творить бєзпрєдєл? Невже в них індульгенція з Києва чи з Кіровограда? Нам не потрібна в місті така поліція. Крапка номер два.

На пікет прийшло понад 100 людей, я щиро їм вдячний. Але питання до громади: вам не потрібні правозахисники? Нехай їх всіх знищать? Ви впевнені що вам після цього гірше не стане? На наступну акцію я чекаю всіх жителів міста!

Шерифська служба. Пропоную розпочати обговорення створення шерифської служби. В нас є на неї законне право. Давайте створимо поліцію, яка буде з народом. Давайте обирати собі того начальника, який ДІЙСНО буде захищати наші права, а не виконувати вказівки зверху покриваючи весь злочинний світ разом з владою і чиновниками. Крапка номер три!

Дозвіл на зброю. Якби у Віталія Куцевіча під подушкою лежав вірний йому пістолет, я думаю питання взагалі би зараз не розглядалося. Мало того, мабуть би поліція вже могла б, як вона любить, просто виконати статистичні функції, зафіксувавши факт проникнення до квартири і факт самозахисту.

Зброя – це воля. Зброя – це захист. Зброя – це обов’язок і право! Давайте вимагати право на самозахист. Поліція його нам не гарантує. Навіть вчасно викликана поліція, тупо виступила у стані статистів. Нафіг з пляжу, я сам тут ляжу! Не треба мені така поліція. А Вам?

Тож громадо, думайте та робіть висновки. Я свої зробив! Репортаж про пікет чекайте на Сайті громадського!

36 thoughts on “Пікет поліції 20.04.2016 з приводу вбивства правозахисника В.Куцевіча!”

 1. Уведомление: firetrap blackseal wallet
 2. Уведомление: does nike carry wide shoes
 3. Уведомление: retro tie dye t shirts official blog
 4. Уведомление: correre o camminare per dimagrire
 5. Уведомление: plase schi plase protectie partie
 6. Уведомление: bape online full zip hoodie m mens
 7. Уведомление: tchibo kurtki zimowe damskie
 8. Уведомление: mono winged edition
 9. Уведомление: outlet ski niños
 10. Уведомление: asic training shoes
 11. Уведомление: free people slouchy boyfriend jacket
 12. Уведомление: bugzz regenponcho kind vlinder
 13. Уведомление: black nike air max 270
 14. Уведомление: grote kinder rugzak met naam bedrukt
 15. Уведомление: faschingskostüm anna
 16. Уведомление: rugged ridge seat covers
 17. Уведомление: off road trailer spot lamba
 18. Уведомление: filtre à air moto
 19. Уведомление: férfi óra akció
 20. Уведомление: gt.s sombrero gorra delgada visera

Добавить комментарий