Прес-конференція керівників міста

9 лютого 2016 року відбулася прес-конференція за участі представників світловодської влади. Мер міста ініціював зустріч із світловодськими ЗМІ і збирається робити це на постійній основі. Взагалі, діалог та взаємодія з громадськістю – одне з найголовніших правил у роботі Козярчука, судячи з його слів.  Якраз із теми командної роботи розпочалися запитання до влади. Виявилось, що Валентина Валентиновича вже «почали чути», а він готовий почути всіх, кому не байдужа доля міста. Проте, ще далеко до порозуміння з працівниками сфери освіти.  Коли мова зайшла про адміністративну реформу, слово взяв секретар міської ради Сапянов Юрій Олександрович. Він повідомив журналістам про те, що і в цьому питанні є свої непорозуміння. Найяскравіший тому приклад – «власівське питання» (їх небажання приєднуватись до світловодської громади). Після чого була піднята ще одна тема, а саме — ОСББ. З цього приводу виступала заступник міського голови з питань ЖКГ Ганна Нестеренко. Вона зазначила, що суть проекту полягає в тому, щоб знайти активістів у кожному мікрорайоні Світловодська для налагодження координації між владою та громадою.

Також журналістів цікавили питання прозорості держзакупівель, наповнення міського бюджету, та, звичайно, ремонту доріг. Відповіддю на ці запитання було запевнення, що по всіх напрямках ведеться активна робота. На «десерт» представники телеканалу «Веселка» приготували провокаційну заяву щодо недієвості рішення про перейменування вулиць міста, що викликало палку дискусію перед завершенням прес-конференції.

Із цього заходу можна винести декілька оптимістичних висновків. Найголовніше – це те, що команда Валентина Козярчука не просто готова до діалогу із суспільством, а сама ініціює його і наголошує на важливості «четвертої влади». По-друге, керівники міста проявляють активність і зацікавленість у вирішенні нагальних проблем міста. І  звичайно, співпраця. Співпраця з громадськістю, а особливо з молоддю, про яку не втомлюється повторювати наш міський голова. Хоча не можна не помітити, що часто ця співпраця гальмується: іноді через брак досвіду, а іноді руками тих, хто хоче зберегти стару систему.

Олексій Каркачов

Добавить комментарий