Рік потому

Майже рік минув з того часу, як я звернулася до вас, мої друзі, за порадою що робить і до кого звертатися з приводу екологічної проблеми на півострові, де моя родина мешкає. Дуже дякую тим, хто відгукнувся цінною порадою, або просто небайдужістю. Дякую і тим, хто накинувся на мене із звинуваченнями в непорядності та упередженості.  Саме завдяки вам, я за цей рік я багато що вивчила, багато з ким познайомилася, багато про що дізналася.  Завдяки вам, я тепер не одна і ми знаємо що робити далі.

Нажаль елементарне право людини на чисте навколишнє  середовище  перед прибутком окремих людей не є пріоритетом в нашій країні, не виняток і наш край. Поки «ображений» мною депутат  захищає в суді свою честь, гідність та ділову репутацію, в поліції дивним чином зникають оригінали документів, які фігурують в моєму захисті, районна рада чомусь вже рік не може надати необхідні для антикорупційного розслідування бумаги… Комісії місцевих фахівців, які ми запрошували офіційно відписуються загальними фразами. За цей рік не було жодного лабораторного обстеження, жодної реакції на явні порушення діючого законодавства, жодної спроби вирішити питання, жодного попередження про обробку гербіцидами, жодного вибачення за нанесену шкоду, навіть лояльні вимоги фахівця фітосанітарної служби не були виконані в повному обсязі, досі ніхто не спромігся почати роботу над проектом водоохоронної зони, якою, за висновком комісії, є півострів.

А тим часом в нашому дворі з’являються жовті плями пошкоджених рослин, вони нажаль висновків комісій не читають, а просто хворіють від отрути в землі.  До небезпечної зони запрошують людей в кемпінг-парк…а нам пропонують закривати очі на порушення та посидіти в хаті, поки прискають поле.

Але нам вдалося пригорнуту увагу до ситуації, яка склалася. Напередодні мій чоловік, як журналіст отримав редакційне завдання ще від однієї газети «Земля і Воля» Зібрані матеріали та хроніка судового процесу стануть основою його роботи. В суді мене представлятимуть разом з чоловіком досвідчені юристи. Включилися в роботу наші друзі с Києва та Дніпра. Сподіваюсь  це великий крок до вирішення проблеми.

Далі буде…

2 thoughts on “Рік потому”

  1. Уведомление: agorafobi
  2. Уведомление: sportotobet

Добавить комментарий