Табір «Будуємо Україну разом в Світловодську!

БУР у Світловодську

Зима в розпалі, а ми вже думаємо про літо. Тому що літо 2017 принесе нашому місту незвичайну подію – мандрівний волонтерський табір «Будуємо Україну разом» (БУР) завітає в Світловодськ! Табір в Світловодську відбудеться з 18 червня по 2 липня.

Унікальність БУРу в тому, що волонтери з різних куточків України, а, можливо, і не тільки України, працюють спільно з місцевими добровольцями до обіду, а ввечері мають спільну культурну програму: екскурсії, відпочинок,  майстер-класи, лекції, перегляди  фільмів, ватра та ще багато цікавого. Робота полягає в допомозі людям, які опинились в важкому становищі і потребують ремонту чи відбудови житла.

Табір існує з 2014 року, про здобутки БУРчиків можете почитати зі сторінки БУРу на сайті «Львівської освітньої фундації», організаторів табору.

Представники організаторів табору під час візиту до Світловодська провели прес-конференцію, під час якої детально розповіли про БУР, відео з прес-конференції ви можете переглянути на сторінці «Громадського телебачення Світловодська».

Запрошуємо взяти участь у таборі, для цього потрібно заповнити анкету за посиланням.

Ви можете стати волонтером не тільки в Світловодську, а й поїхати в інше місто.

Також долучайтесь до наших спільнот у Фейсбуці та ВКонтакті.

Потрібні також активні молоді люди – помічники координатора. Вимоги: відповідальність і бажання зробити місто кращим. Прохання бажаючим або подзвонити по тел. 068-4600474 (Світлана), або залишити повідомлення в групі вКонтакті.

БУР – це актуально, тому що це чудова можливість для молодої людини:

  • подорожувати та пізнавати свою країну;
  • знайомитися і спілкуватися з людьми з різних куточків Батьківщини та світу, тим самим руйнуючи стереотипи про Захід і Схід;
  • допомагати тим, хто цього потребує, та брати участь у створенні осередку активних молодих людей в Світловодську;
  • весело, корисно та активно відпочивати.

 

Добавить комментарий