Терміново в номер!

Терміново в номер!

Сіромаха, Довгий, Черичанский голосують за збереження погоджувальної ради. Як Вам позиція цих трьох? Для необізнаних поясню. Узгоджувальна рада це бюрократично-корупційний орган при роботі комісій місцевих рад. Як він діє!? А діє просто. Є профільні комісії які працюють по конкретним профільним питанням. В комісії обговорюються питання щодо різних питань в житті міста. Комісії вивчивши питання, голосуванням виносять рішення на голосування сесії. І тут би все гаразд, якби не погоджувальна рада, яка складається з голів комісій та голів фракцій. На цій узгоджувальній раді голови комісій  та голови фракцій вирішують, чи виносити рішення на розгляд сесії чи ні!?!? З якої радості, якщо комісія вже опрацювала питання? Я теж не розумію, з якого такого «здорового» глузду вона була створена і наразі продовжує існувати на сторінках недолугого регламенту місцевої ради?

Я хочу розповісти які загрози несе цей антиконституційний орган. Уявимо собі таку ситуацію, коли наприклад, на розгляд земельної комісії надійшло питання для виділення ділянки під спортивний майданчик і одночасно на цю саму ділянку зазіхає крупна торгівельна мережа. Депутати розуміючи більший зиск для жителів міста надати ділянку під спортмайданчик, а узгоджувальна рада «оброблена» представниками мережі направляє рішення комісії назад на доопрацювання. І аргументує наприклад тим, що питання треба більше вивчити чи з яких інших питань. І так  по любому рішенню в любій комісії!

Я особисто був присутній на зустрічі лідерів партій із мером міста де пан Сапьянов запропонував прибрати непотрібну прокладку. Мер і всі лідери партій активно закивали головами. Наразі прийшла інформація від депутата Маліцького, який був присутній на засіданні регламентної комісії про таке от голосування. Для справедливості слід зазначити, що пан Спьянов та пан Плахотній, голосували проти збереження цієї прокладки під назвою Погоджувальна Рада, вони були депутатами попередніх скликань і, як ніхто, розуміють негативний вплив цього органу. Органу, який, до речі, виносить рішення які під собою несуть рекомендований характер! А на ділі виходить, що рекомендований характер наполегливо виносе рішення і не пропуска рішення комісій! Думайте, гадайте та робіть висновки самі!

34 thoughts on “Терміново в номер!”

 1. Уведомление: eiendomsmegler krogsveen as avd torshov
 2. Уведомление: louis vuitton black hoodie depop
 3. Уведомление: baterii auto auto
 4. Уведомление: calvin klein logo t shirt in gray lyst
 5. Уведомление: womens black and gold wool gg skirt
 6. Уведомление: niketalk air max 95
 7. Уведомление: survetement homme tacchini
 8. Уведомление: f10 pct rygsæk 50 60 liter
 9. Уведомление: cucina in inox
 10. Уведомление: alpinestars gp plus r
 11. Уведомление: lemon bodycon dress
 12. Уведомление: cotton flat sheet only
 13. Уведомление: öltönyház budapest
 14. Уведомление: le festival international des jeux et

Добавить комментарий