Учасників АТО і переселенців навчать вести бізнес

 

24647Благодійна організація «БТ «Берегиня України»  розробила та запроваджує в дію програму з підготовки та перепідготовки фахівців для малого та середнього бізнесу в рамках заходів, пов’язаних з необхідністю надання допомоги особам, які постраждали в зоні проведення антитерористичної операції.

Як повідомляється, фахівцями БО була розроблена чотиримісячна навчальна програма з підготовки та перепідготовки фахівців для малого та середнього бізнесу, яка не тільки допоможе знайти або створити нове робоче місце, але й стимулюватиме розвиток малого і середнього бізнесу в Україні. Ця навчальна програма буде реалізовуватися в Кіровограді та фінансується за рахунок БО «БТ «Берегиня України» за підтримки міжнародних благодійних фондів та організацій Польщі, Німеччини, Франції, Литви, Італії та Норвегії. Дана навчальна програма адаптована до сучасних вимог здійснення господарської діяльності, з урахуванням всіх змін у чинному законодавстві України. Крім того, програма враховує європейські стандарти, щодо вимог інвестиційної діяльності іноземних інвесторів.
До участі в програмі запрошуються учасники антитерористичної операції на Сході України та переселенці з зони конфлікту.
Навчання та перепідготовка здійснюється відповідно до навчального плану, загальним обсягом 500 академічних годин, який передбачає вивчення дванадцяти навчальних дисциплін, проведення консультацій та практичних занять. До викладання курсу залучені фахівці, які мають практичний досвід роботи за відповідними спеціальностями. Підсумком курсу є складений за час навчання бізнес-план кожним окремим слухачем, або групою слухачів, захист якого буде здійснюватись у присутності іноземних інвесторів.
Дельнішу інформацію можна отримати за телефоном 0509218242 та 0966698657 — Щапова Олена (по буднях з 10-00 до 18-00).

Докладніше  на сайті gre4ka.info

21 thoughts on “Учасників АТО і переселенців навчать вести бізнес”

 1. Уведомление: new balance 373 baskets bleu marine
 2. Уведомление: lego business woman
 3. Уведомление: marypaz ss13 14 sandalias cerradas
 4. Уведомление: bracciali per orologi gucci
 5. Уведомление: naszyjniki dla mamy i córki serca
 6. Уведомление: catena per decespugliatore
 7. Уведомление: lingerie boutique
 8. Уведомление: bolsa arezzo couro
 9. Уведомление: αθλητικεσ τσαντεσ nike
 10. Уведомление: traje maid cosplay
 11. Уведомление: luxe dames lange sjaal
 12. Уведомление: uvex 211 pola
 13. Уведомление: obveza broja radnika za pružanje

Добавить комментарий