Ура! Наконец началась посевная! (Московская гора)

Назву для цієї статті я запозичила з повідомлення пана Медяника, яке він залишив на сторінці нашого Порталу в Фейсбуці.  Охоче публікую його для наших читачів.

Медяник

Звісно я і мій чоловік мали нагоду бачити все те, про що написано. Та не тільки бачити, а ще й зафільмувати. Будьласка, шановне товариство, вдихніть і ви цю ейфорію:

И фото ще одного трактора, вже з іньшою діжкою, котрий працював разом першим на одній і тій самій ділянці.

Нажаль особисто я не взмозі розділити настрій пана Олега. Адже на другий день після цих зйомок змушена була займатися особистим здоров’ям. Слбкість, запаморочення та сип

IMG_20160413_163720

А вчора, майже через 2 тиждні після цієї посівної, в мене померла коза, яка весь цей час паслася в дворі.

Алиска

Тож довелося займатися поїздкою в лікарню (хоча до цього майже не зверталась до лікарів в своєму житті, навіть медичної картки в цьому місті не було ще потреби заводить). Писати заяву в РДА, щоб з’ясувати, що ж воно таке було в тих діжках, бо треба виявити причини алергічної реакції.

Викликати ветеринара, щоб робив розтин  загиблої тварини, бо знов таки ж, треба знати причини.

Дійсно, поодинці і на мою хворобу, і на загибель кози можуть  діяти різні обставини. Але такий збіг важко назвати випадковим, адже  і в першому і в другому випадку є спільний фактор — зміна в звичному навколишньому середовищі.  То чи не вона мені коштувала здоров’я, а тварині — життя?

Багато питань, на які дехто не наважується давати відповіді. Але серед них є найважливіші. Навколо знаходяться турбази, куди привозять на відпочинок дітей, чим вони дихають? Що понесла з полів до водосховища дощова вода в останні дні? Які речовини потрапили в нерестилище Цибульниковської затоки?

Я неодмінно буду шукати відповіді на ці і інші питання. Неодміно буду знайомити вас, шановне панство, з результатами журналістського росслідування і надалі.

Наразі зараз, я чекаю на висновок коміссії, яка була зібрана після звернення до РДА. Особливо мене цікавлять висновки еколога, та працівника фіто-санітарної інспекції.

А далі… А далі є ще одна цікава тема для обговорення, але це вже трохи інша історія. Читайте в наступному матеріалі.

 

Добавить комментарий