Ура! “Творчий простір Світловодська” відчиняє свої двері

Друзі! Прийшов час підбити перші підсумки нашого проекту.
В суботу, 1 квітня ми відкрились! Відкрились в оновленому і відремонтованому приміщенні. На відкриття завітало багато людей, більшість із яких стали вже нашими друзями, але були й нові обличчя, що дуже приємно. Наш простір справив на публіку неабияке враження. Ми почули безліч відгуків про сміливий, але позитивний і надихаючий дизайн. А діти навіть просили зробити такий ремонт дома.
Слово “ремонт” часто асоціюється з важким періодом у житті. Так, і в житті нашої команди це був важкий період. Треба було віддати багато сил і часу, щоб довести до ладу те, що почали. Я дуже боялась оголошувати відкриття на намічене 1 квітня, тому що складалося таке враження, що ми не встигнемо (і деякі моменти таки не встигли). Але все ж таки процес ремонту (крім отриманого результату), мав досить таки позитивний вплив:
— ми вже майже будівельна команда — ще залишилась невідремонтована підлога, але скоро ми освоїмо і цей процес; — під ча робіт до нас доєдналися люди, які стали нашими друзями; — ми пізнали одне одного набагато краще.
Ми дуже вдячні Марині Орловій за нестандартні ідеї в оформленні приміщення. Її бачення дуже надихнуло нас, і наш простір сьогодні такий єдиний і неповторний в місті. Шкода, що Марина не завітала на відкриття, адже дуже приємно особисто чути схвальні відгуки від публіки.
На відкритті ми оголосили 1 квітня днем народження “Творчого простору”, започаткувавши таку традицію. Присутні на мить стали екстрасенсами і передбачили майбутнє нашого проекту. Передбачення закоркували в пляшку з-під шампанського. Через рік дістанем і подивимось, чиї передбачення влучили в ціль. І будемо повторювати цю процедуру кожного року.
Дякую всім, хто прикрасив наше дерево своїми побажаннями. Будемо разом їх втілювати. Ми вже запланували заходи на найближче майбутнє — це рукодільний тиждень, виготовлення писанок, настільні ігри, перегляди фільмів. Слідкуйте за анонсами і долучайтесь! Дякую всім , хто прийшов і підтримав нас, а також тим, хто ще прийде і підтримає.
Проект «Творчий простір Світловодська» реалізується в рамках програми «Активні громадяни» за сприяння ГО «Культурний діалог» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні.
Світлана Каркачова

Добавить комментарий