З наступаючим 7525 роком.

На сьогоднішній день у нас використовується Григоріанський календар заснований на відліку років від народження Ісуса. Нова схема календаря була введена указом  Петра І  19 грудня 1699 р. від народження Христа ще по Юліанському календарю. Але на той час по слов’янському календарю на нашій території йшов 7209 рік.

Перехід на Григоріанській календар з Юліанського на території України відбувся 16 лютого 1918 р по Юліанському і 1 березня 1918 р. по Григоріанському.

Слов’янське літочислення саме стародавнє на Землі. Наші пращури використовували шістнадцятирічну систему відліку засновану на сонячних циклах. В цій системі було закладено виправлення річного зміщення у 6 годин на рік, і тому вона залишалась точною на протязі всього відліку. Останній відлік вівся від утворення Миру між білою расою (слов’янами) та расою Дракона (нині Китай) у Зоряному Храмі 5509 році до РХ після перемоги слов’ян. І вважається, що саме ця подія відображається на картині «Георгій Побідоносец». Ця подія також відображена в індійських Ведах.

 

До Петра І в слов’янській культурі числа писалися буквицею

5

(буквар 1701 року), яка була незрозуміла для англійських морських офіцерів яких було привезено у 1698 році з Лондона, і вважається що один з офіцерів, Фергасон, запропонував для зручності передачі знань з мореплавства ввести арабські цифри. Хоча вже в деяких книжках кирилицею, надрукованих в Європі з 1647 р. для арифметичних викладок використовувались арабські цифри.

Тому на сьогоднішній день написи літочислення буквицею просто не зрозумілі для більшості.

Вести літо облік, а тим паче такий великий, можливо тільки в культурно розвинених країнах, для кочових племен воно не має значення. Переписана історія слов’ян німецькими «вченими» Байером, Шлецером та Міллером, остаточно затерла великий культурний слід наших пращурів, які жили багато тисячоліть в гармонії з собою та природою.

Початок року відраховували від дня весняного рівнодення, що відображається в народному фольклорі, а саме щедрівці.

 

Щедрик, щедрик, щедрівочка,
Прилетіла ластівочка,
Стала собі щебетати,
Господаря викликати:
– Вийди, вийди, господарю,
Подивися на кошару,
Там овечки покотились,
А ягнички народились.
В тебе товар весь хороший,
Будеш мати мірку грошей.
Хоч не гроші, то полова,
В тебе жінка чорноброва.
Щедрик, щедрик, щедрівочка,
Прилетіла ластівочка.

Добавить комментарий