Зміни неминучі

Цікаві події відбуваються у нас в місті, країні, житті кожного члена суспільства.

Для декотрих  вони можуть здатися негативними або буденними, або самі по собі зрозумілими. Для інших, навпаки, новими, яскравими, позитивними.

Хочу поділитися своїм ставленням до подій.

У моєму житті, як і в житті країни, Землі та й Всесвіту в цілому на рубежі кінця 2012 р початку 2014 р відбулися такі кардинальні зміни, які перевернули все уявлення про життя, про Світ, суспільний лад.

Нагадаю, що в кінці 2012 р початку 2013-го стався квантовий перехід всієї нашої матерії в новий стан. І це зараз вже доведено вченими всього світу (читайте статтю «Наукові докази переходу» http://po-tu-storonu-mira.com/nauchnyie-dokazatelstva-perehoda/)

Далі, якщо брати нашу країну: кінець 2013 р початок 2014-го події на Майдані і всі наступні, про які  ви чудово знаєте.

Якщо брати цей період в моєму житті то відбулися наступні  події. В  кінці  2012 та на початку 2013 року  пішли з життя більшість моїх рідних та близьких мені людей . Причому швидко навіть майже одночасно ,різні за віком , але ті,  як я вважаю ,що не витримали квантового переходу і залишилися в старому світі. Далі ще цікавіше. Особисто я , здобув багато різних навиків ,змінив свої звички,  зайнявся зовсім новими для себе справами. При цьому відбулися зміни як у внутрішньому так і зовнішньому  моєму стані.

А конкретніше, я активно почав займатися собою, вести здоровий спосіб життя і пропагувати його іншим, зайнявся громадською і політичною діяльністю і багато іншим. Тобто тим, чим раніше боявся займатися або не вистачало на це часу.

Так само і у нас в місті, країні, та й в усьому Світі відбулися і відбуваються такі події, перетворення, які суттєво змінюють життя кожного з нас. Ми пройшли точку «неповернення». Змінюється буквально все на наших очах: життєвий і суспільний лад, сам рівень життя, відносини між людьми, ставлення і методи виховання, освіти, лікування. Значний прогрес в науці, техніці, енергетиці  та багато, багато іншого.

Ми переходимо від індустріальної епохи в епоху інформаційну (за одними джерелами), з  темного періоду в житті Всесвіту в світлий, по іншим.

Життя, як накопичення матеріальних благ і цінностей, припиняє своє існування.

Набирають цінності інші якості та критерії життя людей.

Неминучі зміни в суспільному ладі. Від старих форм (капіталізму , диктатури, феодалізму) ми йдемо до соціального суспільного ладу, в якому кожен член суспільства має рівні права і обов’язки, в якому кожна людина — людині Друг, Товариш і Брат.

Цьому сприяє стрімке зростання науки, техніки з новими технологіями, а в більшій мірі зміна в мисленні людей.

Всі, хто не розуміє  змін, що відбуваються, це як у нас місті, так і в країні і в світі в цілому, чинить опір змінам, намагається діяти і управляти по старому, будувати відносини, користуватися старими методами і технологіями у всіх сферах життя, тому місце на звалищі історії.

Механізм змін запущений. Частота життєвих процесів набагато збільшилася. Зміни відбуваються стрімко, волею наших думок, наших бажань і прагнень.

Бажаю всім щасливого і гідного життя в мирі, любові та злагоді.

P.S. Слово ЛЮБОВ, виходячи з давньої азбуки позначає: ЛЮ — люди; БО — Бог; ВЪ — відати. Таким чином, любити, значить відати Бога, божественну сутність Всесвіту.

Ще раз бажаю вам всім ЛЮБОВІ!

j-thnfc2

С. Обертас

 

 

Добавить комментарий